İŞKUR Üzerinden 13 İlde 4 Bin Personel Alımı Yapılıyor ! En Az İlkokul Mezunu

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında 13 ilde 4 bin personel alımı yapıldığı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilanlara en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir.

Kamu Personelleri 15.03.2019, 09:33 Batuhan
İŞKUR Üzerinden 13 İlde 4 Bin Personel Alımı Yapılıyor ! En Az İlkokul Mezunu

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından ilanlar yayımlanıyor. Bu kapsamda İŞKUR'da TYP ilanları da yayımlanıyor. Yayımlanan TYP ilanları ile 13 il için 4 bin personel alımı yapılıyor. 

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında temizlik ve çevre düzenleme personeli alımı yapılmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda alımlara ilişkin detaylar veriliyor. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün web adresine girerek TYP sayfasında tüm ilanlara ulaşabilirler ve başvurularını gerçekleştirebilirler. 

İlanlara başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar ise şöyle:

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekirken öğrenci olmamaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra emekli dul veya yetim aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayın hagi il için başvuru yapacaksa aynı ilde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 

Yorumlar (4)
Nurten korkmaz 4 ay önce
Hangi illere alınacak yazmıyor
hamdiye 4 ay önce
nasıl basvuru yapılıyo
Salih GÖK 4 ay önce
nasıl başvuru yapabilirim ve yaş sınırı var mı eğer varsa kaçtır
Mevlüt Köksal güneş 4 ay önce
Tokat niksarda da olacak mı alımlar