İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alınıyor ! KPSS Şartı Yok

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında büro memuru alımı yapıldığı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilanlarda KPSS şartının da aranmadığı ifade edildi. Peki başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Kamu Personelleri 15.03.2019, 13:35 Batuhan
İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alınıyor ! KPSS Şartı Yok

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden açık iş ilanları sayfasında büro memuru alımına ilişkin ilanlar yayımlandı.

İLANLARIN DETAYLARI

Yayımlanan büro memuru alım ilanlarına başvurular online olarak yapılabilir. İlanlara başvuru yapacak olan adaylar başvurularını İŞKUR aracılığı ile gerçekleştireceklerdir. Adaylar İŞKUR açık iş ilanları sayfasına girerek büro memuru yazıp arama yaptıklarında ilanların detaylarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirler.

Konu ile ilgili olarak ilanlara başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara göre adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra sicil kaydında herhangi bir sorun görünmemesi gerekmektedir.

Bu şartların yanı sıra ilanlara başvuru yapacak olan adaylarda özel şartlar da aranmaktadır.

Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu bağlamda adaylar İŞKUR sayfası üzerinden ilanların detaylarına ulaşarak özel şartları görüntüleyebilirler.

Yorumlar (0)