İşsiz Orman Mühendisleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Müjdesi Bekliyor

Atanamayan Orman Mühendisleri 21 Mart Orman Haftasında düzenlenecek etkinlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan atama müjdesi bekliyorlar.

İşsiz Orman Mühendisleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Müjdesi Bekliyor

Atama bekleyen 10 bin mezun orman mühendisi 21 Mart Orman Haftasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman Bakanından atama müjdesi bekliyorlar. Bilindiği gibi 21 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan için orman, ekonomi için orman buluşmasına katılacak. Ayrıca söz konusu buluşma Ankara Spor Salonuna gerçekleştirilecek.

Söz konusu buluşma 21 Mart 2017 tarihinde saat 11.00'da Ankara Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Orman haftası etkinlikleri kapsamında 10 bin mezun orman mühendisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'dan atama müjdesi bekliyor. 

Konu ile ilgili olarak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yapılacak olan etkinliği duyurdu. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun paylaşımının altına binlerce orman mühendisi atama taleplerini belirttiler. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu paylaşımında "Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ buluşmasında ormancılık tarihinde yepyeni bir sayfa açıyoruz." ifadelerine yer verdi. 

Ayrıca işsiz orman mühendisleri tarafından sitemize gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi;

ORMAN MÜHENDİSLERİ ATAMA MÜJDESİ BEKLİYORLAR

"Atama bekleyen 10 bin mezun işsiz orman mühendisleri olarak 21 Mart Orman Haftasında Cumhurbaşkanımızdan ve Orman ve Su işleri Bakanımızdan kadro müjdesi bekliyoruz. 21 Mart'ta Cumhurbaşkanımızın katılacağı teşrifleriyle ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ buluşması var. Ankara spor salonunda bizlerde müjde bekliyoruz, hem Cumhurbaşkanımızdan hem de Bakanımızdan.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 14:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 2 yıl Önce

haber için teşekkürler müjde bekliyoruz orman mühendisleri olarak

atanamayan ormancı
atanamayan ormancı - 2 yıl Önce

inşAllah sayın cumhurbaşkanı bu müjdeyi verir de orman mühendisleriyle beraber bizde atanırız...

ysf6381
ysf6381 - 2 yıl Önce

orman mühendisleri müjde bekliyor en az 1000 kadro istiyoruz

AtamaBekleyen Ormancı
AtamaBekleyen Ormancı - 2 yıl Önce

#21martdunyaormancilikgunu Orman Mühendisleri müjde bekliyor...

AtamaBekleyen Ormancı
AtamaBekleyen Ormancı - 2 yıl Önce

yine sesimizi duyan olmadı günahımız ne orman mühendisleri olarak yazık ya bizlerde emeğimizin karşığını alıp kendi mesleğimizi yapmak istiyoruz niye hiçbir açıklama yapılmıyor..!!!

recep
recep - 2 yıl Önce

Ogretmen ve emniyetten baskasi ne yaparsa yapsınlar

Meral
Meral - 2 yıl Önce

Düşük puanla memur alımı neden olmuyor önlisans lar neden çekiyor böyle