İşsiz Orman Mühendisleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Müjdesi Bekliyor

Atanamayan Orman Mühendisleri 21 Mart Orman Haftasında düzenlenecek etkinlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan atama müjdesi bekliyorlar.

Kamu Personelleri 20.03.2017, 13:58 20.03.2017, 14:00
İşsiz Orman Mühendisleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atama Müjdesi Bekliyor

Atama bekleyen 10 bin mezun orman mühendisi 21 Mart Orman Haftasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman Bakanından atama müjdesi bekliyorlar. Bilindiği gibi 21 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan için orman, ekonomi için orman buluşmasına katılacak. Ayrıca söz konusu buluşma Ankara Spor Salonuna gerçekleştirilecek.

Söz konusu buluşma 21 Mart 2017 tarihinde saat 11.00'da Ankara Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Orman haftası etkinlikleri kapsamında 10 bin mezun orman mühendisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'dan atama müjdesi bekliyor. 

Konu ile ilgili olarak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yapılacak olan etkinliği duyurdu. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun paylaşımının altına binlerce orman mühendisi atama taleplerini belirttiler. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu paylaşımında "Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ buluşmasında ormancılık tarihinde yepyeni bir sayfa açıyoruz." ifadelerine yer verdi. 

Ayrıca işsiz orman mühendisleri tarafından sitemize gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi;

ORMAN MÜHENDİSLERİ ATAMA MÜJDESİ BEKLİYORLAR

"Atama bekleyen 10 bin mezun işsiz orman mühendisleri olarak 21 Mart Orman Haftasında Cumhurbaşkanımızdan ve Orman ve Su işleri Bakanımızdan kadro müjdesi bekliyoruz. 21 Mart'ta Cumhurbaşkanımızın katılacağı teşrifleriyle ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman’ buluşması var. Ankara spor salonunda bizlerde müjde bekliyoruz, hem Cumhurbaşkanımızdan hem de Bakanımızdan.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (7)
atanamayan orman mühendisi 3 yıl önce
haber için teşekkürler müjde bekliyoruz orman mühendisleri olarak
atanamayan ormancı 3 yıl önce
inşAllah sayın cumhurbaşkanı bu müjdeyi verir de orman mühendisleriyle beraber bizde atanırız...
ysf6381 3 yıl önce
orman mühendisleri müjde bekliyor en az 1000 kadro istiyoruz
AtamaBekleyen Ormancı 3 yıl önce
#21martdunyaormancilikgunu Orman Mühendisleri müjde bekliyor...
AtamaBekleyen Ormancı 3 yıl önce
yine sesimizi duyan olmadı günahımız ne orman mühendisleri olarak yazık ya bizlerde emeğimizin karşığını alıp kendi mesleğimizi yapmak istiyoruz niye hiçbir açıklama yapılmıyor..!!!
recep 3 yıl önce
Ogretmen ve emniyetten baskasi ne yaparsa yapsınlar
Meral 3 yıl önce
Düşük puanla memur alımı neden olmuyor önlisans lar neden çekiyor böyle