İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü Personel Alım İlanı Yayımladı- İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni ilan yayımlayan İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü personel alımı yapacak. İşte İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü personel alımı detayları

Kamu Personelleri 14.03.2019, 22:13 Kerim Solak
İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü Personel Alım İlanı Yayımladı- İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü Personel Alımı

İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü tarafından yayımlanan ilanda ise İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü merkez teşkilatında görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALINACAK?

İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü tarafından yayımlanan ilanda ise kurumsal etkinlikler uzmanı ve evrak kayıt ve arşiv uzmanı alımı yapılacağı açıklandı.

Toplamda her kadro için 1 kişi alınacağı duyuruldu.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü tarafından yayımlanan ilanlara başvurular 27 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

ŞARTLAR NELER?

İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü tarafından yayımlanan ilanda her kadro için talep edilen genel ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık göstermektedir.

Bu yüzden İzmir Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü personel alımı kapsamında alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresleri aracılığıyla detayları sorgulayabilirsiniz.

İLAN 1 TIKLAYIN

İLAN 2 TIKLAYIN

Yorumlar (0)