Jandarma 3 Bin 375 Askeri Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bir ilan yayımlanarak 3 bin 375 askeri personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. İlana başvurular bugün itibari ile sona eriyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar..

Kamu Personelleri 13.03.2019, 11:48 13.03.2019, 12:23
Jandarma 3 Bin 375 Askeri Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Devlet Personel Bşakanlığının resmi web adresi üzerinden geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlanmış ve kadın erkek 3 bin 375 askeri personel alımı yapılacağı ifade edilmişti.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim ve öğretim gördükten sonra Jandarma Genel Komutanlığına ait erkek ile kadın muvazzaf/sözleşmeli astsubay ve Sahil Güvenlik Komutanlığına ait erkek/kadın sözleşmeli astsubay ihtiyacının karşılanması nedeniyle personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilana adaylar başvurularını bugün içinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlanın detaylarına ulaşmak isteyen ve başvuru yapmak isteyen adaylar "www.jandarma.gov.tr, www.sahilguvenlik.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve www.dpb.gov.tr" resmi internet adresleri üzerinde bulunan "2019 Yılı Jandarma Genel Komutanlığı Muvazzaf/Sözleşmeli Astsubay Başvuru Kılavuzu" ile "2019 Yılı Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Başvuru Kılavuzu" içerisinde yer alan detaylar kapsamında başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını ayrıca "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" web adresi üzerinden veya Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden açılacak e- Devlet ekranı aracılığı ile de gerçekleştirebilirler.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (1)
Abdullah 10 ay önce
Başvuru yapamadım PDF indiriliyor sadece