Kadroya Alınmayan Taşeron İşçilere MHP Müjdesi

Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim beyannamesi açıklandı. MHP Lideri Bahçeli tarafından açıklanan seçim beyannamesinde kadro sürecinde kadroya alınmayan taşeron işçilere yönelikte bazı maddeler yer aldı. Haberimizde aktarıyoruz.

Kadroya Alınmayan Taşeron İşçilere MHP Müjdesi

Bilindiği üzere, Türkiye 24 Haziran tarihinde cumhurbaşkanlığı ve milletvekili gelen seçimlerini yapacak. Tüm siyasi partiler seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Seçim sürecinde dikkat çeken partilerin başında gelen Milliyetçi Hareket Partisi'de söz konusu seçimlere, Cumhur İttifaki'nın içiresinde yani AK Parti ve Büyük Birlik Partisi ile seçimlere beraber katılacak. 

Bu kapsamında çalışmalarını devam eden Milliyetçi Hareket Partisi seçim beyannamesini açıkladı. 

MHP'NİN SEÇİM BEYANNAMESİNDE KADROYA ALINMAYAN TAŞERON İŞÇİLERE YÖNELİK MADDELER VAR

Milliyetçi Hareket Partisi seçim beyannamesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından sunuldu. 27. Yasama Döneminde, çeşitli toplum kesimlerinin talep ve beklentileri doğrultusunda vaatlerini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli konularda ciddi vaatlerde bulundu. 

MHP Lideri Bahçeli'nin seçim vaatleri arasında, 2017 yılının son dönemlerinde resmileşen ve 2018 yılının Nisan ayında nihayete eren taşeron işçilerin kadroya alınmasına ilişkin de bazı maddeler yer aldı. MHP Genel Başkanı seçim vaatlerinde, kadroya sürecine dahil edilmeyen taşeron işçilerin kadrolara dahil edilmesine dair bir maddeye yer verdi. 

Açıklanan seçim beyannamesinde, kadro alamayan taşeron işçiler, 4/B'li, vekil, sözleşmeli, fahri ve geçici statüde çalışanların kadroya alınması için çalışmalar yapılacağını söyledi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fadime
Fadime - 1 yıl Önce

Hani taşörene 300 500 verilen işçici ye verebildinizmi kurumlara bağışladınbağışladınız bari secimden önce beri de milleti sev indirim şu an bomboş kadro

osman yildizhan
osman yildizhan - 1 yıl Önce

aynen dogru bence kadro dediniz byle bir kadro varmi sizce ne kadrosu pacafradan kadro hadi meclisten gecirinde bende kadro diyim khk kadro bu aldigimiz maasa bak asgari ucretden gecis kadrosu kimi kandiriyorsunuz sayin reisim ne dedi bize aradaki farki size verecem diye 82 milyon insanin karsisinda syledi dogru tabiki söz ucar yazi kalir

Abdullah
Abdullah - 1 yıl Önce

Haziranda ki merkezi atamalar hakkında haber yapın kadro yoksa oy da yok.

Azrail
Azrail - 1 yıl Önce

Oy moy yok yalanlara karnımız tok bizim

Fadime
Fadime - 1 yıl Önce

Hani taşörene 300 500 verilen işçici ye verebildinizmi kurumlara bağışladınbağışladınız bari secimden önce beri de milleti sev indirim şu an bomboş kadro

Atma
Atma - 1 yıl Önce

Atmaaa

taşeron
taşeron - 1 yıl Önce

geç bunları yemezler zaten sizin vaat vermeniz biraz anormal başbakanlıkta yok e cumhurbaşkanı adayınızda belli bu ne vaadi ozamam

Cem
Cem - 1 yıl Önce

Yalanlara karnımız tok hani kamuda taşaron işçi kalmayacaktı halen taşorun şöför olarak çalışıyoruz bumuydu sözünüz ?

Taşeron
Taşeron - 1 yıl Önce

cumhurbaşkanı adayın çıkacak işin var çalışıyorsun işte diyecek, sen de çıkıp kadro vereceğiz diyeceksin. yemezler sayın bahçeli yemezler.