Kamu Personeli Alımları Hakkında DPB'den Dolandırıcılık Uyarısı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda personel yerleştirmeleri hakkında dolandırıcılık uyarısı yapıldı. DPB'den yayımlanan duyurunun detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alımları Hakkında DPB'den Dolandırıcılık Uyarısı

Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda internet sayfası üzerinden işe yerleştirme vaadiyle vatandaşlardan hukuka aykırı şekilde menfaat temin edilmeye çalışıldığının anlaşıldığı ifade edildi.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda bu durumla ilgili olarak vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı yapıldığı ifade edildi. İşte yayımlanan duyuru:

DPB'DEN YAYIMLANAN DUYURU

"Başkanlığımıza ulaşan ihbar ve şikâyetlerden, “//dpb-gov.com/tr-tr/kurumsal/ozelpertalep.html” internet sayfası üzerinden işe yerleştirme vaadiyle vatandaşlarımızdan hukuka aykırı şekilde menfaat temin edilmeye çalışıldığı anlaşılmıştır.

Bu internet sayfasının Başkanlığımızla ilgisi bulunmamaktadır. İlgililer hakkında hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılmış olup, vatandaşlarımızın mağduriyete uğramamak adına Başkanlığımız resmi internet sayfası dışındaki yayınlara itibar etmemesi önem arz etmektedir."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE