Kamu Personeline Esnek Çalışma Getirilecek !

Cumhurbaşkanlığı'nın 2019 yılı programı Resmi Gazete'de yayımlandı. Programa göre kamu personellerine esnek çalışma getirilecek. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personeline Esnek Çalışma Getirilecek !

Cumhurbaşkanlığı'nın 2019 yılı programı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan programın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Yayımlanan planda kamu kurum ve kuruluşlarında etkili bir insan kaynakları planlaması yapılabilmek için esnek çalışma modellerine ilişkin konular üzerinde duruldu.

ESNEK ÇALIŞMA GETİRİLİYOR

Konu ile ilgili olarak Yenişafak'tan Ahmet Ünlü'nün aktardıklarına göre esnek çalışma kamu yönetiminde yıllardan beridir üzerinde çalışma yapılan bir konudur. Kamuda çalışan işçi statüsündeki memurların çocuklarına bakmak için esnek çalışması uygulayama geçmişti. Ancak bu uygulama kadın memurlar için uygulandı.

Ancak memur ve diğer statüdekiler için henüz uygulamaya geçilmemiştir. Bu konu hakkında yapılan açıklamalarda uygulamanın sağlıklı işlemediği ifade ediliyor.

Cumhurbaşkanlığı programına göre getirilecek olan esnek çalışma hakkında detaylar belli olduğunda okuyucularımızı haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE