Kamu Personelinin Kasım Ayı Maaş Bordroları Yayımlandı ! e-Bordro Sorgulama Ekranı

Türkiye genelindeki memurların Kasım ayı maaş bordroları yayımlandı. Memurlar maaş bordrolarını e-bordro uygulaması üzerinden sorgulayabileceklerdir. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Kamu Personelinin Kasım Ayı Maaş Bordroları Yayımlandı ! e-Bordro Sorgulama Ekranı

Türkiye geneli devlete bağlı kurumlarda çalışan kamu personellerinin Kasım ayı maaş bordroları yayımlandı. Kamu personelleri Kasım maaş bordrolarını e-Bordro uygulaması üzrinden sorgulayabileceklerdir.

KASIM AYI MAAŞ BORDROSU YAYIMLANDI

Bilindiği gibi e-Bordro uygulaması Hazine ve Maliye Bakanlığının bir uygulaması olarak hayata geçirildi. e-Bordro hizmeti milyonlarca memura oldukça kolaylık sağlıyor. Kamupersoneli.net olarak bizlerde siz okuyucularımıza e-Bordro işlemlerine dair detayları aktarıyoruz.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar e-Bordro uygulaması üzerinden Kasım ayı maaş bordrolarını sorgulamak için e-Devlet üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir. Memurşar aşağıdaki link üzerinden e-Devlet'e giriş yaparak sorgulama işlemlerini yapabileceklerdir. 

e-Devlet şifresi olmayan kamu personelleri ise kendilerine en yakın PTT şubesine giderek e-Devlet şifresi alabilirler. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 22:01
YORUM EKLE