Kamudan İhraç Edilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personelleri

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinden ihraç edilen personellerin tam listesi ve KHK kapsamında yapılan ihraçlar... İşte o liste ve detaylar...

Kamudan İhraç Edilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personelleri
Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) kapsamında terör örgütü, FETÖ/PDY gibi bağlantıları, devlet imkanlarını kötüye kullanma ya da milletin birliğine, bütünlüğüne, iradesine zarar verme, el koyma girişiminde bulunma gibi başlık altında ihraçlar gerçekleştiriliyor. İlgili bağlantıları saptanmış ve kamudan uzaklaştırılmış kişiler de tam liste şeklinde, 21 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete' de yayımlandı.

677 sayılı KHK kapsamında yayımlanan listede, kurum bazlı olarak yapılan tüm ihraçlar ve iadelerin yanı sıra, kapatılan/açılan dernekler, vakıflar yer alıyordu. Bu listeye ulaşmak için buraya TIKLAYINIZ.

Yapılan ihraçlarda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bazında yapılan ihraçlara bakacak olursak, aşağıdaki isimleri görmekteyiz.

Kamuya yapılacak personel alımlarından, sınavlardan ve sınav sonuçlarından, kamu personeli haberlerinden ve çok daha fazlasından anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Ayrıca forumumuzu ziyaret ederek, diğer kamu personelleriyle fikir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | ANKARA


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 13:43
YORUM EKLE