Kamuya 74 Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Maliye Bakanı Naci Ağbal kamuya 74 bin memur personel alımının yapılacağını ifade etti. Peki memur alımı ne zaman yapılacak? Haberimizde...

Kamuya 74 Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, geçtiğimiz günlerde açıklanan Orta Vadeli Program kapsamında çeşitli açıklamalarda bulundu. 

ÖZELLEŞTİRME GELİRİ 10 MİLYAR TL OLACAK

Siyasiler tarafından vergi zammından, kamuya alınacak personele kadar önemli değerlendirmelerde bulunuldu. Konu ile ilgili olarak çeşitli açıklamalar yapan Maliye Bakanı Naci Ağbal kurumlar vergisinde bazı düzenlemeler yapıldığına değindi ve gelecek sene özelleştirme gelirin 10 milyar TL olacağını ifade etti.

Ayrıca Maliye Bakanı Naci Ağbal kamuya alınacak personellere ilişkin de bir açıklama yaptı. Maliye Bakanı Naci Ağbal açıklamalarına kamuya personel alımıyla ilgili yöneltilen bir soru üzerine başladı.

KAMUYA PERSONEL ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Maliye Bakanı Naci Ağbal açıklamalarında kamuya 74 bin memur alımının yapılacağını ifade etti. Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın bu açıklamasının ardından memur olmak isteyen adaylar alımların ne zaman yapılacağını araştırmaya başladılar. Konu ile ilgili olarak Maliye Balkanı Naci Ağbal açıklamasında alımların ne zaman yapılacağını da belirtti. Maliye Bakanı Naci Ağbal kamuya 74 bin memur alımının 2018 yılında yapılacağını ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE