Kamuya Personel Alımı Sınırlaması İle Beklenen İlanlar İptal Mi Edilecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında kamuya personel alımlarında sınırlama getirileceğini ifade etmişti. Peki bu sınırlama kapsamında beklenen ilanlar iptal mi edilecek? Detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 21.09.2018, 18:32
Kamuya Personel Alımı Sınırlaması İle Beklenen İlanlar İptal Mi Edilecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarında kamuya personel alımlarında sınırlama getirileceğini ifade etmişti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu açıklamalarının ardından kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam isteyen adaylar çeşitli paylaşımlar yaparak ve sitemize geri bildirim göndererek mağdur olmak istemediklerini belirttiler. 

Bunun yanı sıra adaylar kamuya personel alımında yapılacak sınırlamanın verilen personel alımı sözünden sonra yapılmasını da talep ettiler. 

Peki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu konu hakkında yaptığı açıklamalarında ne dedi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında kamuya personel alımlarında sınırlama yapılacağını ifade ederek "Personel alımında da dikkat ediyoruz. Emekli olduğu kadar kişiyi alabiliriz. Daha fazlasını almayacağız." dedi. 

BEKLENEN PERSONEL ALIM İLANLARI İPTAL Mİ EDİLECEK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan bu açıklamanın ardından söz verilen beklenen personel alım ilanlarının iptal edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Bu durumda personel alımı beklenen kurumun yetkilileri tarafından da henüz bir açıklama yapılmadı. 

Kamupersoneli.net olarak kurumların yetkililerinden personel alım ilanlarının iptal edilip edilmeyeceği hakkında bir açıklama yapmalarını ve adayların akıllarındaki soru işaretlerini kaldırmalarını talep ediyoruz...

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

NOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"

Yorumlar (0)