banner731

Karar Çıktı: OGM'ye 5 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Toç-Bir-Sen tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Orman Genel Müdürlüğü'ne ihdas edilen 5000 4B'li personel alımına ilişkin 'Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanarak Orman Genel Müdürlüğü'ne gönderildiği ifade edildi.

Kamu Personelleri 05.08.2019, 12:16
Karar Çıktı: OGM'ye 5 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Toç - Bir - Sen tarafından yapılan açıklamada Orman Genel Müdürlüğü'ne ihdas edilen 5000 4B'li personel alımına ilişkin 'Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanarak Orman Genel Müdürlüğü'ne gönderildiği ifade edildi.

ATAMA OLURU İMZALANDI

Konu ile ilgili olarak Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, 29 Mart'ta katıldığı televizyon programında bir açıklama yapmıştı. Bakan Pakdemirli açıklamalarında Orman Genel Müdürlüğü'nde 1200 Orman Mühendisi, 2700 Orman Muhafaza Memuru, 800 Memur, 300 Şoför olmak üzere toplamda 5000 yeni memur alımı yapılacağını belirtmişti.

Orman Genel Müdürlüğü 5 bin kamu personeli alımı kapsamında atama oluru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.

Bu bağlamda Orman Mühendisi, Orman Muhafaza Memuru alımlarının yürürlükteki mevzuata uygun olarak 2018 yılı KPSS puanları ile sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda başarılı olanlardan, memur ve Şoför alımları ise 2018 yılı KPSS puanlarına göre Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile atama gerçekleştirilecektir.

Yorumlar (21)
Burak 4 ay önce
Düz memurluk için mülakat yok keza şoförlük içinde
Halil 4 ay önce
Artık alım olsun. Yeni yeni Şeflikler açıldı. Kpss puanı ile alım olmasını istiyoruz. Hak adalet vuku bulacaksa mülakat yapmasınlar. Kimse kimsenin ahını kısmetini almasın artık. Saygılarımla
Adana 47 4 ay önce
Kardeşler alinacak orman muhafaza memuru önlisans olacak mühendis kismi ise bütun mühendislikler memurluk secenegi ise 4 yıllik olacak lakin hepsinde sinav ve mülakat olacak ilgililerin dikkatine
Hüseyin 4 ay önce
Nasıl başvuru yapacağız
Zeynep 4 ay önce
Düz memurluk için mülâkat olmaz değil mi ?
Furkan 4 ay önce
Lisans mı alacak
Özge 4 ay önce
neden mühendis ve Tekniker yok bizler ne olacağız
Mustafa 4 ay önce
İlan doğru destekte ilanın kime kimlere fayda sağlayabilecek muamma! Neden mi burası Türkiye
https://www.memurlar.net/haber/846430/hukuk-birincisi-avukatin-mulakatta-torpil-isyani.html#.XUgzD3-5wpo.link
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın