Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 640 Personel Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Bakan Arslan'ın açıklamaları kapsamında Karayollarına 640 personel alımı yapılacak. Adaylar söz konusu alım için ilanın yayımlanmasını bekliyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 640 Personel Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında personel alımı bekleyen adaylara müjdeli haberi vermişti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yapmış olduğu açıklamasında iki kamu kurumuna daha personel alımı yapılacağını açıklayarak memur adaylarına müjdeyi verdi. Bakan Ahmet Arslan açıklamalarında o zaman gündemde olan PTT 2500 personel alımının yanı sıra Karayolları Genel Müdürlüğüne 640 personel alımı yapılacağını ifade etti.

İLAN BİRAN ÖNCE YAYIMLANSIN TALEBİ

Konu ile ilgili olarak personel alım ilanı bekleyen adaylar sitemize geri bildirimler gönderiyor. Adaylar gönderdikleri geri bildirimlerde Karayolları Genel Müdürlüğü 640 personel alım ilanının biran önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Adaylar söz konusu alımın ne zaman yapılacağına ilişkin yetkililerden bir açıklama beklediklerini ifade ettiler. 

NOT: Kamupersoneli.net olarak Karayolları Genel Müdürlüğü 640 personel alımına ilişkin adayların akıllarındaki soru işaretinin giderilmesi için yetkililerden bir açıklama yapılmasını talep ediyoruz. 

KAMUPERSONELİ.NET | ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE