KGM 640 Kamu Personeli Alımı Hakkında Bakan Arslan'dan Açıklama Geldi!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Türkiye'nin ilk yerli ve milli baz istasyonu ULAK'ın hizmete alınmasıyla beraber açıklamalarda bulundu. Bakan Arslan ayrıca Kara Yolları Genel Müdürlüğü bünyesine katılacak 640 kamu personeli alımına yönelik olarak detayları açıkladı. Peki alımlar ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

KGM 640 Kamu Personeli Alımı Hakkında Bakan Arslan'dan Açıklama Geldi!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan bugün katılım sağladığı Türkiye'nin ilk yerli ve milli baz istasyonu ULAK'ın hizmet töreninde açıklamalarda bulundu.

Bakan Arslan yapılan hizmetlerle alakalı ve alımı yapılacak olan personel alımıyla yönelik detayları açıkladı.

Bakan Arslan'ın açıklamalarından satır başları;

Kamupersoneli.net olarak KGM'nin 180 personel alımının ardından 640 personel alımının neden yapılmadığını adayların 2016 KPSS puanının yanacağını ifade etmiştik. Bu haberimizin detayları için fotoğrafa tıklayın.

Haberimizden sonra Bakan Ahmet Arslan bu konuya yönelik olarak açıklama yaptı.

KGM'YE PERSONEL ALIMI

Karayolları Genel Müdürlüğüne (KGM) alınacak 640 teknik personele ilişkin sorulara yanıt veren Bakan Arslan yaptığı açıklamada;

"Bu senenin ikinci yarısında 640 teknik personeli bünyemize katmakla ilgili süreci başlatacağız. Sene bitmeden bunları kadromuza katacağız." dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:05
YORUM EKLE