KGM 640 Personel Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden personel alım ilanı bekleyen binlerce aday, alımı yapılacağı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından daha önceden yapılan açıklamalarla duyurulan 640 personel alım ilanının yayımlanmasını talep ediyorlar. Peki söz konusu 640 personel alım ilanı ne zaman yayımlanacak? Haberimizde değerlendiriyoruz.

KGM 640 Personel Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan daha önceden yapmış olduğu bir konuşmasında Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesine 640 memur alımı yapılacağını duyurmuştu. 

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden memur alım ilanı bekleyen binlerce haber söz konusu açıklamanın ardından ilanın yayımlanmasını beklediler. Ancak açıklamanın üzerinden çok uzun  bir zaman geçmiş olmasına rağmen ilan yayımlanmadı. 

AÇIKLAMANIN ÜZERİNDEN UZUN ZAMAN GEÇTİ  AMA İLAN YAYIMLANMADI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu açıklamalarında ilgili kurumlara personel alımlarına ilişkin bilgiler vermişti. O dönemde Bakan Arslan tarafından açıklanan ve daha ilanı yayımlanan personel alımlarının ardından adaylar açıklamalarda bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım ilanında yayımlanmasını beklemelerine neden olmuştu.

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan yapmış olduğu açıklamalarında PTT'ye 2 bin 500, Devlet Demiryolları'na 700 personel alınacağını ifade etmiş ve bu kurumlara ait ilanlar yayımlanmıştı. Söz konusu ilanların yayımlanması ve alım işlemlerinin tamamlanmasının üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım ilanı yayımlanmadı 

Peki Karayolları Genel Müdürlüğü 640 personel alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

Söz konusu memur alım ilanı için adaylar artık bir tarih verilmesini talep ediyorlar. Kamupersoneli.net olarak daha önceden yapmış olduğumuz haberlerimizde personel alım ilanı bekleyen adayların seslerini duyurmaya gayret göstermiştik. 

Adayların ilanın yayımlanmasını talep ettiklerini bildirdiğimiz haberlerimize, memur alım ilanın bekleyen adaylarda yoğun ilgi göstermiş ve bizlere geri bildirimlerle ilanın yayımlanmasıyla alakalı taleplerini dile getirmişlerdi. 

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden alım ilanı bekleyen adaylar sitemize yapmış oldukları geri dönüşlerde, açıklamanın üzerinden uzun bir zaman geçtiğini vurgulayarak ilanın en kısa sürede yayımlanmasını istediklerini bildirdiler. 

Konuya ilişkin ne Karayolları Genel Müdürlüğü'nün internet sayfasından ne de yetkililerden bir açıklama gelmedi. İlan ile ilgili yetkililerden yapılacak her türlü açıklamayı ve yayımlanacak duyuruyu siz okuyucularımıza anlık olarak bildireceğiz. 

Kamupersoneli.net - ÖZEL Haber

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 21:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
adem
adem - 1 yıl Önce

Anicak lar alinmiştir zateten dayisi olan g olmayan is bulamaz. Benim gibi??¿?

Murtaza
Murtaza - 1 yıl Önce

Haber icin tesekkurler bakan sizi de duymuyor