KGM'den Yeni Atama Duyurusu Yayımlandı! Personel Alımında Flaş Gelişme

Karayolları Genel Müdürlüğü web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve kamu personeli alımıyla alakalı olarak yeni detaylar belli oldu. İşte detaylar.

KGM'den Yeni Atama Duyurusu Yayımlandı! Personel Alımında Flaş Gelişme

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE İLK DEFA AÇIKTAN ATANACAK TEKNİK PERSONEL SÖZLÜ SINAVI SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU !

15 - 22 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucuna göre başarılı olan adayların ad - soyad ve atanacak yer bilgileri aşağıdaki bağlantılarda gösterilmiştir.

Atanmaya hak kazanan adaylar atanmalarına esas belgelerini 27 Şubat 2019 tarihi saat (17:00) ye kadar şahsen getirmeleri gerekmektedir.

1-İnşaat Mühendisi 

2-Makine Mühendisi

3-Elektrik-Elektronik Mühendisi

4-Bilgisayar Mühendisi

5-Matematikçi

6-Şehir Plancısı

ATANMAYA ESAS BELGELER :

1-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi 

2-Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) aslı veya noter onaylı örneği

3-Askerlik Belgesi (e-devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı)

4-Belgelik Fotoğraf (4 adet)

5-Adli Sicil Belgesi (e-devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı)

6-Sağlık Kurulu Raporu (görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığının olmadığına ve yurdun her yerinde ve her türlü iklim koşullarında görev yapmaya elverişli olduğuna dair yazılı sağlık kurulu raporu)

7-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu tıklayınız ! (İki nüsha doldurulacak)

8-Tüm adaylar için varsa;

Yüksek Lisans Diploması

Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi

Not :  Sınavı kazanan adayların atamaları, istenilen belgelerin son teslim tarihinden sonra ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucunu takip eden otuz gün içerisinde yapılacak olup, ayrıca ilgililere yazılı tebligat yapılacaktır.

Atama yapılması için kendilerine bildirilen süre içinde, belge ile ispatı mümkün olan mücbir sebepler dışında, belgelerini teslim etmeyen veya ataması yapıldığı halde göreve başlamayan adayların sınav sonuçları kazanılmış hak sayılmaz. Ataması yapıldığı halde göreve başlamayan adayların belge ile ispatı mümkün olan mücbir sebepler nedeniyle göreve başlamama hali iki ayı aştığı takdirde atamaları iptal edilir. İki aylık sürenin hesabında atamanın tebliğ tarihi esas alınır.

Sınavı kazananlardan başvuru formunda ve istenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve bundan sonra açılacak olan sınavlara da katılamazlar. Bu kişiler hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur. Gerçeğe aykırı ve/veya yanıltıcı beyanda bulunanlar kamu görevlisi ise ayrıca durumları çalıştıkları kurumlara da bildirilir.

POSTA ADRESİ : 

Karayolları Genel Müdürlüğü                                           

Personel ve Atama Şubesi Müdürlüğü

İnönü Bulvarı No:14  A Blok   Kat:2   Oda No:210

06100 Yücetepe – Çankaya / ANKARA

Tel :  (0312) 449 84 10

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE