KPSS 2016/1 İle DHMİ'ye Atanan Adaylardan İstenen Belgeler

2016/1 Merkezi Atamalar ile DHMİ'ye atanan adaylardan istenilen belgeler hakkında duyuru yayımlandı.

KPSS 2016/1 İle DHMİ'ye Atanan Adaylardan İstenen Belgeler

 2016/1 Merkezi Atamalar ile DHMİ'ye atanan adaylardan istenilen belgeler hakkında duyuru yayımlandı. 
Duyuru Devlet Havav Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yayımlandı. Yayımlanan duyuruda kuruma atanan adaylardan istenilen belgeler belirtildi. 

Duyuruya göre;

Kuruluşumuz emrine ÖSYM Başkanlığınca yerleştirilen adayların yerleştirme işlemlerine ilişkin olarak görüşmelerde bulunmak üzere hiçbir taahhütte bulunmamak ve yol masrafları taraflarına ait olmak ve 2016/1 KPSS Tercih Kılavuzunun “Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar” başlığı altında yazılı bulunan şartları taşımak kaydıyla aşağıda istenilen belgeleri tamamlayarak DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı Konya Yolu üzeri No: 32  Etiler/ANKARA adresine unvanları karşısında yazan tarihte saat 09:00’da şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN EVRAKLAR

1- Kimlik Fotokopisi (Aslını ibraz etmek şartıyla) (Arkalı Önlü olacaktır)

2- KPSS Yerleştirme Belgesi internet çıktısı.

3- Mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslını ibraz etmek kaydıyla) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir

4- Doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yetenekleri bakımından özür durumuna göre tüm vücut fonksiyon kaybı oranının yüzde kırk ve üzerinde özürlü olmadığına dair beyanı. (EK-1)

5- Askerlik durum beyanı. (EK-2) (Askerlik yapmış ise terhis belgesinin fotokopisi (Aslını ibraz etmek kaydıyla) Tecilli ise Tecilli olduğunu gösterir Askerlik Şubesi veya e devlet üzerinden alınacak belge)

6- Hakkında verilmiş bulunan mahkûmiyet hükmü veya halen devam eden ceza davası bulunmadığı ile adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydının bulunmadığını belirten beyan. (EK-3)

7- Mal bildirim formu. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde) (EK-4)

NOT : 2 sayfalık olan Mal bildirim formu arkalı önlü olacak şekilde fotokopi ile yada yazıcıdan arkalı önlü çıktı alınarak tek sayfa halinde teslim edilecektir.

8- Banka Promosyonu alıp almadığına dair beyanı. (EK-5) (Banka Promosyonu alan adaylar promosyon tutarı ve tarih gösterir evrakı çalıştıkları yer veya Bankadan alacaktır)

9- Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlar için Hizmet Belgesi Aslı.

10- 12 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm, son altı ay içerisinde çekilmiş ve Erkek adaylar için Kravatlı olacak şekilde)

 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 13:00
YORUM EKLE