Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Sınav Sonucu Açıklandı

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; Müfettiş Yardımcılığı sınav sonuçları açıklandı. Söz konusu sonuçlara göre adaylardan talep edilen belgeler ve yapacakları işlemlere yönelik duyuruya yer verildi.

Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Sınav Sonucu Açıklandı

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruyla beraber Müfettiş Yardımcılığı sınav sonuçları açıklandı.

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Yazılı bölümü 03.12.2017 tarihinde, sözlü bölümü ise 26.03.2018 – 03.05.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınav sonuçları ekli listede açıklanmıştır.

Kazanan adaylardan istenecek olan belgeler ve yapacakları işlemler GSB ve Kurumun İnternet sitelerinde bilahare ilan edilecek olup, ayrıca Başvuru Formlarındaki e- posta adreslerine de bildirilecektir. 
İlanen duyurulur." ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:03
YORUM EKLE