KYK Kamu Personeli Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı (Müfettiş Yardımcılığı)

Gençlik ve Spor Bakanlığının bağlı kuruluşu Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Müfettiş Yardımcısı alımı sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Yayımlanan duyurunun detayları haberimizde...

KYK Kamu Personeli Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı (Müfettiş Yardımcılığı)

Gençlik ve Spor Bakanlığının bağlı kuruluşu Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. 

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda Müfettiş Yardımcısı alımı sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Söz konusu duyuruda şu ifadelere yer verildi:

KYK'DAN YAYIMLANAN DUYURU

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yayımlanan duyuruda "Yazılı bölümü 03.12.2017 tarihinde, sözlü bölümü ise 26.03.2018 – 03.05.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınav sonuçları ekli listede açıklanmıştır. Kazanan adaylardan istenecek olan belgeler ve yapacakları işlemler GSB ve Kurumun İnternet sitelerinde bilahare ilan edilecek olup, ayrıca Başvuru Formlarındaki e-posta adreslerine de bildirilecektir. " ifadelerine yer verildi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:07
YORUM EKLE