Maliye Bakanlığı 151 Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Atama Duyurusu

Maliye Bakanlığı, Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü bünyesinde alınacak 151 mali hizmetler uzman yardımcısı için atama duyurusu yayımlandı.

Maliye Bakanlığı 151 Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Atama Duyurusu

Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere alınacak 151 personelin yeterlik sınavı 18 Şubat 2017'de yapıldı. 

Yeterlik sınavı sonuçlarına göre atanmaya hak kazanan adayların atama yazısı atamalarının yapılacağı birimlere gönderildi.Atanmaya hak kazanan adaylardan yabancı dil şartı olmayan ve yabancı dil şartı olduğu halde bu şarta uygun olan adayların atamaları yapılacak.

Yabancı dil şartı olan ve dil şartını 2 yıl içinde yerine getirecek olan adayların atamaları şartı sağladıklarında yapılacak. 2 yıl içinde yabancı dil şartını yerine getiremeyen adayların atamaları farklı bir kadroya yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 15:50
YORUM EKLE