MEB Engelli, Hükümlü/Tmy İşçi Alımlarına İlişkin Kura Çekimi Sonuçları Ve Başvuracak Aday Listeleri Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve Engelli, Hükümlü/Tmy İşçi Alımlarına İlişkin Kura Çekimi Sonuçları Ve Başvuracak Aday Listeleri açıklandı.

Kamu Personelleri 05.10.2018, 16:00 18.01.2019, 22:26 Kerim Solak
MEB Engelli, Hükümlü/Tmy İşçi Alımlarına İlişkin Kura Çekimi Sonuçları Ve Başvuracak Aday Listeleri Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatı ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullar ve kurumlara Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından engelli, hükümlü/TMY statüsünde alımı gerçekleştirilecek olan  ilkokul/ilköğretim mezunları için 3 Ekim 2018 tarihinde Çarşamba günü saat 14:00- 16:00 saatleri arasında düzenlenen kura sonuçları açıklandı.

Ayrıca lise ve üstü eğitim şartlarında aranan kadrolar için İŞKUR üzerinden başvuru yapanların mülakata alınmak üzere başvuruları alınacak adayların listesi açıklandı.

Başvuruların 8 Ekim 2018 tarihinde Pazartesi günü başlayarak 10 Ekim 2018 tarihinde Çarşamba günü mesai bitimi saat 18:00'a kadar Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 4. Kat) bizzat yapılması gerektiği duyuruldu.

Diğer yandan başvuruda bulunacak adayların başvuruları için gerekli olan belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekecek.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

MEB tarafından açıklanan belgeler ise şöyle;

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

- İkametgâh Kâğıdı

- Adli Sicil Kâğıdı

- 2 adet Fotoğraf

- SGK Hizmet Dökümü Belgesi (Daha Önce Çalışmış Olanlar İçin)

- Diploma Örneği

- KPSS ve EKPS (Lise ve üstü öğrenim şartı arananlar için)

- Varsa Ustalık ve Yeterlilik Belgesi

Yorumlar (0)