MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'den Uzman Çavuşlara Kadro Verilsin Talebi

Uzman Çavuşlara kadro verilmesi konusunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'den bir açıklama geldi. MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile Uzman Çavuşlara kadro talebini Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ilettiğini ifade etti.

Kamu Personelleri 27.09.2018, 21:36
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'den Uzman Çavuşlara Kadro Verilsin Talebi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Uzman Çavuşlara kadro verilmesi yönündeki talebini Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ilettiğini duyurdu. 

Konuya dair sosyal medya hesabından bir açıklama yapan MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter'in değerlendirmelerini siz ziyaretçilerimize aktarıyoruz. 

UZMAN ÇAVUŞLARA KADRO VERİLSİN TALEBİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter kendisine ait Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. MHP Milletvekili Yönter yapmış olduğu paylaşımında uzman çavuşların kadroya alınması gerektiğini açıkladı. Bu konuda oluşan talebi konunun bir numaralı muhattabı Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ileten MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, 'uzman çavuşlarımıza kadro verelim' ifadelerini kullandı. 

Sosyal medya hesabından konuya dair kısa bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Uzman Çavuşlara kadro talebi ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı. ''Kahraman Uzman Çavuşlarımızın tehiri imkansız haklı ve meşru taleplerini Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar’a bir kez daha ilettim. Kahramanları mağdur olan bir milletin kaderi mağlubiyettir. Uzman Çavuşlarımıza kadro verelim, orduevlerinin kapılarını açalım...''

Milliyetçi Hareket Partisi, Uzman Çavuşlar, Sözleşmeli Öğretmen ve taşeron ve diğer geçici personellerin haklarını sık sık gündeme getirerek bu konularda adım atılması için çalışmalar yürütüyor. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Bayraktar 1 yıl önce
Vermezler vekilim vermezler. Uzman Çavuş ne zaman değer gördü ki hakları verilsin