banner731

MHP Lideri Bahçeli'den Uzman Jandarmalara Ek Gösterge Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden uzman jandarmaların ek göstergelerine ve okulda geçirdikleri bir yılın fiili hizmet sayılmasına ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Kamu Personelleri 14.06.2018, 21:12
MHP Lideri Bahçeli'den Uzman Jandarmalara Ek Gösterge Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden bazı paylaşımlarda bulundu. Devlet Bahçeli yapmış olduğu paylaşımlarında Jandarma Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü'ne ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Kendisine ait Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarında Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Uzman Jandarmalara yönelik bazı müjdeler verdi. 

MHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN UZMAN JANDARMALARA MÜJDE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarında uzman jandarmalara ek gösterge ve okullarda geçirdikleri 1 yılın fiili hizmet sayılmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 

Bu konuda yaptığı değerlendirmelerinde  zaman jandarmaların çok sayıda meşru talebi olduğunu ifade eden MHP Lideri Bahçeli şu ifadeleri kullandı. 

"Bunlardan birisi ek göstergelerinin 3600'e yükseltilmesi, diğeri ise okulda geçen bir yıllık sürelerin fili hizmetten sayılmasıdır. Bu kapsamda Uzman jandarmalarımızın talep ve beklentilerinin yanında olacağımızın, 24 Haziran'dan sonra gereği neyse yapacağımızın bilinmesini özellikle temenni ediyorum. Ayrıca Uzman Çavuşlarımızın da 3600 ek gösterge talepleriyle birlikte kadroya alınmaları hususunda kararlı ve tavizsiz bir mücadele vereceğimizi bir kez daha hatırlatıyor, uzman jandarmalarımızla birlikte uzman çavuşlarımızın seslerinin duyulmasını mecburiyet addediyorum"

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)