MHP Milletvekili Arzu Erdem'den 50 Bin İİBF Mezunu İçin Atama Teklifi

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem yaptığı açıklamalarında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adaylar hakkında önemli bir teklif verileceğini ifade etti. Arzu Erdem İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları için 50 bin atama teklifinin hazırlandığını ve yakın zamanda sunulacağını belirtti.

Kamu Personelleri 30.03.2018, 20:39 30.03.2018, 21:21

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem kendi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama paylaştı. MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem yaptığı paylaşımında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adaylar için önemli bir teklifin verileceğini ifade etti.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem söz konusu açıklamalarında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunlarından 50 bin atama için teklif hazırlandığını ve yakın zamanda sunulacağını da vurguladı. 

50 BİN ATAMA İÇİN TEKLİF HAZIRLANDI

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem konu ile ilgili açıklamalarında "İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi pedagojik formasyon eğitimini tamamlamış 20 bin öğretmen ikinci öncelikli atama yerine öncelik hakkı verilmesi gerekmektedir. Bugün bu mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka Şubat ayında tam teklifimizi de hazırladık 50 bin atama rakamının açıklanması şart." ifadelerine yer verdi. Bu bağlamda Arzu Erdem tarafından yapılan paylaşımın detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ARZU ERDEM'İN PAYLAŞIMI

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem söz konusu paylaşımında "İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu kardeşlerimiz için vermiş olduğumuz mücadele devam etmektedir. Bulunduğumuz bütün platformlarda sesleri olmaya devam edeceğiz. Haklı davaları, davamdır." ifadelerine yer verdi.

Bu konu hakkında bir açıklama olduğunda veya bir gelişme olduğunda ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
Gül 2 yıl önce
Bi bunlar eksikti zaten oda tam oldu.