Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İşçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesine bağlı olan askeri fabrikalarda ve tersanelerde görevlendirme üzere 5 Kasım 2018- 22 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılan açıktan atama işçi alımı sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. İşte sınav sonuçlarının sorgulama ekranı ve diğer tüm detaylar.

Kamu Personelleri 04.12.2018, 18:02
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İşçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Adaylar, sınav sonuçlarını aşağıda belirtilen linkten,  T.C Kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebilecekleridir.

Adaylar, sınav sonuçlarına itiraz etmeleri halinde, itirazlarını yazılı olarak sınava alındıkları iş yerlerine bu ilanın yayım tarihi olan 04 Aralık 2018 tarihinden itibaren 7 (Yedi) iş günü içerisinde şahsen yapmak zorundadırlar. Süre dışında yapılan ve/veya sınava girdikleri iş yeri dışında başka bir yere yapılacak itiraz başvuruları kabul edilmeyecektir.

Asil ve yedek olarak sınavı kazanan adaylar, (daha önce veya sınav aşamasında teslim etmiş olsa dahi ) iki nüsha (bilgisayarda düzenlenmiş) örneği aşağıda verilen Güvenlik Soruşturması Formunu 20 Aralık 2018 tarihine kadar bilgisayar ortamında doldurarak isimi hizasında yazılı iş yerine şahsen teslim edeceklerdir.

Sınavı kazanan adaylar ile ilgili olarak işe başlatılma faaliyetleri ismi hizasında yazan iş yerlerince yürütülecektir.

Bu ilan ilgililere tebligat niteliğinde olup sınav sonuçlarının duyurulmasıyla ilgili olarak başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

Sonuçlar ve Detaylar İçin: https://goo.gl/SUAAMG (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazınız veya kopyalayarak enter tuşuna basınız)

Yorumlar (1)
Şükrü durhan 1 yıl önce
Güzelbirşey kaç yaşa kadar alımvar