MSB 523 Mühendis Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı! MSB Personel Temin 523 Personel Alımı Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin Dairesi Başkanlığınca yayımlanan duyuruya göre 523 personel alımı kapsamında düzenlenen sınav sonuçları belli oldu. İşte MSB Pertem sınav sonuçları sorgulama ekranı.

Kamu Personelleri 14.05.2019, 16:24
MSB 523 Mühendis Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı! MSB Personel Temin 523 Personel Alımı Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

523 personel alımı kapsamında düzenlenen sınav sonuçları nihayet açıklandı.

MSB PERTEM tarafından son dakika olarak bildirilen sonuçlara ise MSB web adresi üzerinden erişim sağlanabileceği duyuruldu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"2018 yılı Sözleşmeli Personel temini kapsamında yapılan sınav sonuçlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Başarılı olan adaylardan öncelikle sınav aşamalarını asil olarak tamamlayan adaylara, kontenjanın tamamlanmaması durumunda ise yedek adaylardan başarı sıralamasına göre mülakat öncesi seçmiş oldukları hastanelerden " TSK'DA MEMUR OLUR/OLAMAZ " kararlı sağlık kurulu raporu almaları maksadıyla hastane sevk belgeleri iletişim adreslerine posta/kargo yolu ile gönderilecektir. 

Sağlık Kurulu raporu işlemleri ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri olumlu sonuçlanan adaylara, kılavuzda belirtilen alım kontenjanlarına göre çağrı yapılacaktır. 

Başvuru esnasında beyan etmiş olduğu iletişim bilgilerinde değişikliği olan adaylar, dilekçe ile durumunu MSB Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/Ankara adresine bildirecektir.

Bu açıklamalar tebliğ niteliğinde olup, ayrıca duyuru yapılmayacaktır." denildi.

Sınav Sonuçlarını öğrenmek için: "https://personeltemin.msb.gov.tr" web adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)