banner731

MSB Genelkurmay Başkanlığı Başvuru Sonuçları ve Taban Puanları Açıklandı! MSB PERTEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Genelkurmay Başkanlığı başvuru sonuçları ve taban puanları açıklandı. MSB PERTEM üzerinden yayımlanan duyuruya göre 51 uzman yardımcısı alımı kapsamında başvuru sonuçları duyuruldu. Ayrıca en düşük 70,34 puan ile atama yapılırken en yüksek puan ise 84,63 olarak bildirildi...

Kamu Personelleri 24.05.2019, 21:09 24.05.2019, 21:16
MSB Genelkurmay Başkanlığı Başvuru Sonuçları ve Taban Puanları Açıklandı! MSB PERTEM

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin sistemi (PERTEM) aracılığıyla yayımlanan duyuruya göre Genelkurmay Başkanlığı 51 personel alımı başvuru sonuçları ve taban puanları duyuruldu.

Genelkurmay Başkanlığı personel alımı kapsamında yayımlanan duyuruya göre atama taban ve tavan puanları açıklandı.

SONUÇLAR VE PUANLAR İÇİN TIKLAYIN

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında istihdam edilmek üzere ilana çıkılan 51 Sözleşmeli Personel kadrosu için 12 - 14 Haziran 2019 tarihlerinde sözlü sınav yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kontenjanın 10 katı kadar aday KPSSP03 puan türüne göre sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sınava çağrılmıştır.

Alım yapılacak unvanlara ait taban puanlar tabloda belirtilmiştir;

Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı MAMAK/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır.

Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir. Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri getireceklerdir.

Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.

Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmeyecektir.

Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.

Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.

Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile sınav tarihi tebliğ edilmeyecektir. " denildi..

Yorumlar (0)