MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Temin Duyurusu!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Personel Temin dairesi başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve Kara Kuvvetleri uzman erbaş temin kapsamında yaşanan gelişmeler aktarıldı. İşte MSB tarafından yayımlanan duyuru detayları.

MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Temin Duyurusu!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"Kara Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Temini Sürecinde Gerekli Şartları Taşımayan Adaylar Hakkında Durum Bilgilendirmesi" hakkında bilgiler verildi.

Bilgilendirme hakkında detayları merak edenler; "https://pertemin.msb.gov.tr/02Sonuc/KKK_aday_blg/Sonuc.aspx" web adresini ziyaret edebilirler.

UZMAN ERBAŞLAR NE KADAR MAAŞ ALIR?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı kapsamında uzman erbaşlara 2 bin 500 Türk Lirası ile 5 Bin Türk Lirası arasında maaş ödemesi yapmaktadır.

Ayırca söz konusu maaş ise uzman erbaşların görev yaptıkları bölgelere göre farklılık göstermektedir. En çok maaş ödemesi ise doğu illerinde ve bölgelerinde görevde olan uzman erbaşlara yapılmaktadır...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE