Nüfus Müdürlükleri, Hastaneler ve Özel İdarelere 8 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında hastanelere, özel idarelere ve nüfus müdürlüklerine toplam 8 bin kamu personeli alımı yapılıyor. Peki söz konusu ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Nüfus Müdürlükleri, Hastaneler ve Özel İdarelere 8 Bin Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Yerel Yönetimler Özel İdare Müdürlükleri, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlükleri, Adalet Bakanlığı Adliyeler, içişleri Bakanlığı İl Göç İdaresi Müdürlükleri ve Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelere 8 bin kamu personeli alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlandı.

İLANLARIN DETAYLARI

Yayımlanan ilanlar kapsamında adaylarda KPSS şartı da aranmıyor. Bunun yanı sıra adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. 

İlanları görüntülemek ve başvuru yapmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü TYP ilanları bölümüne girerek yıkarıdaki kurumların isimlerini arattıklarında ilanların detaylarını görüntüleyebileceklerdir. 

İŞKUR TYP başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bireysel üye değilseniz; önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemi’ne kayıt olmalısınız.

Söz konusu ilanlara ulaşmak için "https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx" web adresini tarayıcınızın adres satırına kopyalayın. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜLŞEN
GÜLŞEN - 4 ay Önce

Hatay Antakya için geçerlimi

Canan
Canan - 4 ay Önce

Bitlis te geçerlimi bu ilan

Şehriban
Şehriban - 4 ay Önce

Manisa Soma içinde geçerli mi bu ilan

Cemaletttin özatak
Cemaletttin özatak - 4 ay Önce

Çorum ankara