Nüfus Müdürlüklerine 1.600 Kadro Verildi ! Memur Alım İlanı Bekleniyor...

TBMM Genel Kurulunda Nüfus Hizmetleri Kanunu kabul edildi ve Nüfus Müdürlüklerine 1.600 kadro ihdası yapıldı. Bu kapsamda 1600 kişilik alım ilanı adaylar tarafından bekleniyor.

Nüfus Müdürlüklerine 1.600 Kadro Verildi ! Memur Alım İlanı Bekleniyor...

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda görüşülen Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı kabul edildi. Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ile birçok alanda yeni düzenlemeler yapıldı.

1.600 KİŞİLİK KADRO İHDASI

Ayrıca bu düzenlemelerin yanı sıra Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü kapsamında 1.600 kişilik kadro ihdası yapıldı. Bununla beraber Nüfus Müdürlüklerine 1.600 kişilik personel alım ilanının yayımlanması bekleniyor.

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANMASI BEKLENİYOR

TBMM Genel Kurulu tarafından kabul edilen kanun tasarısı kapsamında bulunan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne 1600 kadro ihdas edilmesine ilişkin tasarıda yasalaşmış oldu. Bunun yanı sıra kabul edilen kanunun yürürlüğe girmesi için Resmi Gazete'de yayımlanması bekleniyor. 

İLAN BEKLEN İYOR

Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 1.600 kişilik kadro ihdasının yapılmasının ardından adaylar sitemize geri bildirim göndererek ilanın adaylar tarafından beklendiğini gündeme getirmemiz talep edildi. Adaylar ilanın yayımlanması için talep ederken ilanın yayımlanacağı tarih hakkında yetkililerden bir açıklama bekliyorlar. Bizlerde kamupersoneli.net olarak adayların akıllarında soru işaretinin giderilmesi için yetkililerden bir açıklama talep ediyoruz. 

Sizlerde konu ile ilgili olarak görüşlerinizi ve taleplerinizi belirtmek isterseniz sayfanın alt kısmından yorum yapabilirsiniz. 

KAMUPERSONELİ.NET | ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2017, 17:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
işsiz iibfli
işsiz iibfli - 2 yıl Önce

lütfen iibf mezunlarını alın sadece !!! malesef çoklu alımlarda 2016 p3 kullanılıyor!!! 2017 alan puanları tek tük alımlar kullanmayınız lütfen!!!!!!!!!!!

onur
onur - 2 yıl Önce

arkadaşlar sizce a kadrodan mı yoksa b kadrodan alım olur

Çağlayan
Çağlayan - 2 yıl Önce

b grubu kadrolara alım olursa çok iyi olur ve özellikle kpss p3 puanları kullanılsın 2 sene hükmü var.

Serap
Serap - 2 yıl Önce

Yaş şartı olmazsa çok iyi olur

Derya
Derya - 2 yıl Önce

bölüm şartı aranmamalı. sonuçta bir kaç eğitimle öğrenilecek bir iş. merkezi atamalarda da artık atanma şansı zorlaştı. lütfen önlisansdan da alım olsun

Mumin
Mumin - 2 yıl Önce

Halkla ilişkiler bölümünden alım olurmu önlisas 62 puan aldim

Melek
Melek - 2 yıl Önce

Yaş şartı olmasın lütfen artık

İŞ  ARIYOR
İŞ ARIYOR - 1 yıl Önce

orta öğreti̇m den aliniyr mu acaba