Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Sonuçları Açılandı

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru sonuçları açıklandı.

Kamu Personelleri 05.11.2018, 22:15 17.01.2019, 22:32
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Sonuçları Açılandı

İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesine istihdam edilecek sözleşmeli Bilişim Personeli alımlarına dair açıklamalarda bulundu. 

Bakanlık başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçlarının değerlendirildiğini duyurduğu açıklamasında, başvuru sonuçları olumlu olan adayların yapmaları  gereken işlemlere dair bilgiler verdi. 

SÖZLŞEMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel alımı için yayımladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi. 

Bakanlığımız Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli yazılı sınavına girmeye hak kazananlara ait liste ektedir. Adayların sınav saatinden en geç yarım saat önce sınav salonunda olmaları gerekmektedir.

Yazılı sınava ilişkin paylaşılan bilgilerde ise sınavın İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:4 adresinde 11 Kasım günü gerçekleştirileceği açıklandı. Bakanlık duyurusunda ayrıca sınav saatini 11.00 olarak duyurdu. 

Yorumlar (0)