Orman İşletmeleri İŞKUR İle 180 Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında Orman İşletmelerine 180 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular ise İŞKUR üzerinden yapılacak.

Kamu Personelleri 13.03.2019, 15:36 Batuhan
Orman İşletmeleri İŞKUR İle 180 Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından çeşitli ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Buna göre Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman İşletmeleri Müdürlüğü bünyesinde personel alımı yapıalcak. 

İLANIN DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan TYP ilanlarına göre başvurular 16 Mart'ta sona erecek. İlana başvuru yapacak olan adayların aynı ilde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü TYP aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Bartın Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü, Bartın Ulus Orman İşletme Müdürlüğü, Balıkesir Bandırma Orman İşletme Müdürlüğü, Edremit Devlet Orman İşletmesi Müdürlüğü, Samsun Orman Fidanlık Müdürlüğü kurumlarına personel alımı yapılacak.

İlanın detaylarını görüntüleyecek veya başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR'un TYP sayfasına girerek arama bölümüne yukarıda belirtilen kurumların isimlerini yazarak görüntüleyebilirsiniz. 

Yorumlar (1)
Samsun 5 ay önce
TYP numaraları gorunmiuyor