Polis Akademisi EGM Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve EGM personeli ile alakalı olarak detaylar belli oldu. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2019 yılı Rütbe Terfi Yöneticilik İle İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı 29 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştı.

Kamu Personelleri 03.05.2019, 23:33 06.05.2019, 23:55
Polis Akademisi EGM Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığınca yayımlanan personel alımı duyuruların tam metinler şöyle;

Mahkeme Kararı Gereği Rütbe Terfi Yöneticilik ile İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınav Sonuç Duyurusu

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2015, 2016, 2017 ve 2018 Yılı Mahkeme Kararı Gereği yapılan Rütbe Terfi Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı 29 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

Mahkeme Kararı Gereği yapılan Rütbe Terfi Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı Sonuçları 02/05/2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. 

Yöneticilik ile ilgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı Sonuçlarına maddi hata bulunduğu iddiasıyla neticelerin açıklanmasından itibaren en geç 24 saat içinde, sonuçların açıklandığı Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinde oluşturulan dijital form ve bu formun çıktısı imzalanarak, doğrudan veya birimi kanalıyla Polis Akademisi Başkanlığına itirazda bulunulacak ve süresi içerisinde ulaşmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden veya Fax yoluyla (0312 462 88 69)  PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. 
Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.

2019 YILI RÜTBE TERFİ YÖNETİCİLİK İLE İLGİLİ HİZMETİÇİ EĞİTİMİ SONU SINAVINA YÖNELİK MADDİ HATA İTİRAZ SONUÇ DUYURUSU

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2019 yılı Rütbe Terfi Yöneticilik İle İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı 29 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

Yöneticilik İle İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınavı Sonuçları 30/04/2019 tarihinde saat: 23:21 itibarı ile Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır.

Anılan Yönetmeliğin 31. Maddesi gereği Rütbe Terfi Yöneticilik İle İlgili Hizmetiçi Eğitimi Sonu Sınav sonuçları için yapılan maddi hata itiraz dilekçesi veren personelin Sınav Değerlendirme Komisyonunca sonuçları yeniden değerlendirilmiştir. 

Yorumlar (0)