Polis Akademisi'nden Adli Bilimler ve Güvenlik Bilimleri Enstitüsüne Öğrenci Alımı Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı Adli Bilimler Enstitüsü ve Güvenlik Bilimleri Enstitüsü'ne Lisansüstü öğrenci alımına ilişkin duyuru yayımladı. Bu iki kuruma belirtilen bölüme ve kontenjanlarda öğrenci alımı yapılacağının duyurulduğu ilanların detayları haberimizde...

Polis Akademisi'nden Adli Bilimler ve Güvenlik Bilimleri Enstitüsüne Öğrenci Alımı Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı ilgili iki birimi bünyesine lisansüstü öğrenci alımına dair iki farklı ilan yayımladı. 

Kurum tarafından yayımlanan ilk ilanda, Adli Bilimler Enstitüsü'ne iki farklı Yüksek Lisans Programı kapsamında öğrenci alımı yapılacağını duyuran Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı diğer ilanında ise Güvenlik Bilimleri Enstitüsüne 6 Yüksek Lisans Programında ve 2 Doktora Programında öğrenci alımı yapılacağını açıkladı. 

LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİ ALIMINA İLİŞKİN DUYURU

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan basın açıklamasında yer alan tüm detaylar şu şekilde,

Adli Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Eğitim Programlarına 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi özel öğrenci alımına ilişkin yayımlanan açıklamada Kriminalistik ve Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programlarında toplam 10 öğrenci alımı yapılacağı bildirildi. 

Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Eğitim Programlarına 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi özel öğrenci alımına ilişkin yayımlanan açıklamada ise Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi ile Uluslararası Güvenlik Doktora Programlarında öğrenci alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan açıklamada ayrıca Güvenlik Bilimleri Enstitüsüne Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi, İstihbarat Araştırmaları, Suç Araştırmaları, Uluslararası Güvenlik, Ceza Adaleti, Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi Yüksek Lisans Programlarında toplam 30 öğrenci alımı yapılacağı açıklandı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 23:10
YORUM EKLE