PTT 2018/1 Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! PTT 5 Bin Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından son dakika duyurusu yayımlandı. Söz konusu yayımlanan duyuruda ise 2018/1 kapsamında 5 bin personel alımına yönelik olarak düzenlenen sözlü sınav sonuçlarının aday erişimine açıldığı bildirildi. İşte PTT 5 Bin Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

PTT 2018/1 Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! PTT 5 Bin Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

Şirketimizin personel ihtiyacının karşılanmasını teminen yapılan 2018/1 personel alımı sözlü sınav sonuçları açıklanmıştır.

Sözlü sınav sonucunda atanmaya hak kazanan adayların atama işlemlerine, sözlü sınav sonucunun ilan edildiği tarihten itibaren Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirli dönemler halinde en geç 1 (bir) yıl içinde başlanacaktır.

Başarı puanına göre asil olarak yerleşen adaylar, atanma şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespiti için aşağıda yer alan bilgi ve belgelerle birlikte 31/12/018 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde (14/01/2019 mesai sonuna kadar) Merkez Teşkilatına atanmaya hak kazananların PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına, Taşra Teşkilatına atanmaya hak kazananların ise ilgili PTT Başmüdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine başvurmaları gerekmektedir.

BU SÜRE İÇİNDE MÜRACAAT ETMEYENLERİN ATANMA TALEPLERİ İŞLEMDEN KALDIRILACAK OLUP, AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR...

Kamuoyuna duyurulur…

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 22:21
YORUM EKLE