PTT 5 Bin Personel Alımı Psikometrik İnceleme Test Sonuçları Açıklandı!

PTT tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 5 bin personel alımı sürecinde uygulanan Psikometrik inceleme testi sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

Kamu Personelleri 26.11.2018, 18:25 17.01.2019, 21:23
PTT 5 Bin Personel Alımı Psikometrik İnceleme Test Sonuçları Açıklandı!

Şirketimizin personel ihtiyacının karşılanmasını teminen yapılan 2018/1 personel alımı yazılı sınav sonucunda Gişe ve Büro Görevlisi, Gişe ve Büro Görevlisi (Sigortacılık, Bankacılık, Pazarlama, Lojistik, PTT’de Çalışan Firma Elemanı), Postacı, Postacı (PTT’de Çalışan Firma Elemanı) pozisyonlarına asil olarak yerleşen adaylara Gazi Üniversitesi tarafından yapılan Psikometrik inceleme testi sonucu açıklanmıştır.

Psikometrik İnceleme testi sonuçlarına göre başarılı olan adayların adreslerine tebliğ yapılacaktır. Söz konusu tebliğ ile adaylara, atanma şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespiti için istenen belgelerle birlikte 15 gün içinde Taşra Teşkilatında ilgili PTT Başmüdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine başvurmaları gerektiği bildirilecektir. Tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde müracaat etmeyenlere herhangi bir işlem yapılmayacak olup ayrıca tebliğ yapılmayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur…

Yorumlar (1)
Ramazan dondar 12 ay önce
PTT bünyesinde çalışmak istiyorum