PTT En Az Ortaokul Mezunu 1100 Personel Alımı Yapacak ! Başvuru Tarihleri ve Genel Şartlar

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) tarafından 1100 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu zırhlı araçlarda da görev yapacak personel alımı duyurusunda başvuruların ne zaman yapılacağı ve şartların neler olacağı da belirtildi. PTT yeni personel alımı şartları ve koşulları neler? Yıl sonuna kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Adana'da 6 ilde nakit merkezi kurulacaktır.

PTT En Az Ortaokul Mezunu 1100 Personel Alımı Yapacak ! Başvuru Tarihleri ve Genel Şartlar

PTT AŞ'nin iştiraki PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ tarafından personel alımı duyuruldu. Bu duyuruya göre zırhlı araçlarda görevlendirmek üzere 1100 personel alımı yapılacaktır.

Haziran ayında kurulan PTTPAL tarafından her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri ve fiziki güvenlik hizmetleri verilecektir. Ayrıca şirket tarafından yıl sonuna kadar 6 nakit merkezi kurulacaktır. Bu nakit merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Adana illerinde kurulacaktır.

PTTPAL tarafından gelecek yıl 40 şube, 360 zırhlı araç ve bin 100 personelle ülke çapında PTT merkez, şube ve ATM'lerine hizmet vermeyi ve Merkez Bankası ile yapılan protokol doğrultusunda 24 merkezde madeni para konsinye depolarını işletmek amaçlanmaktadır.

1100 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Bu şirket tarafından 2023 ve takip eden yıllarda bölge ve dünya markası olma vizyonuyla yapılanan şirket, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacaktır. Bu kapsamda 1100 personel alımı yapılacağı vurgulandı.

Söz konusu personel alımları kapsamında zırhlı aracın güvenliğini sağlayacak olan güvenlik görevlisi kadrosu için lise operasyon görevlisi kadrosu için başvuru yapacak olan adaylarda ise ortaokul mezunu olma şartı bulunmaktadır.

BAŞVURULAR 15 ARALIK'TA SON

Zırhlı araç personel alımı için başvurular, 15 Aralık'ta sona erecektir. Başvuruların sona ermesinin ardından aranan şartlara haiz olan adaylar mülakata çağırılacaktır. Bu mülkatta başarılı olan adaylar ise 31 Aralık'ta görevlerine başlayacaklardır. öz konusu kadro için ihtiyaç doğrultusunda gelecek yıl da alım yapılacak. Kamu haklarından yasaklı olmama şartı aranırken para ve değerli eşya taşımacılığında tecrübeli olma ise tercih nedeni olacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanım
Hanım - 6 ay Önce

Başvuru nasıl nerden yapılıyor

Sami Barış
Sami Barış - 6 ay Önce

Çalışmak istiyorum yaş sınırı varmı nasıl başvura bilirim Aceba

Merve
Merve - 6 ay Önce

Başvuru nereye yapılıyor

Elif
Elif - 6 ay Önce

Nie kimse cevap vermiyo basvuru nereye yapilacak?

Sibel
Sibel - 6 ay Önce

Bayanlarda kaç yaş aranıyor

Çetin
Çetin - 6 ay Önce

Nereye başvuru yapıyoruz?

AHMET
AHMET - 6 ay Önce

Başvuruyu nereye yapacağız

Aykırı
Aykırı - 6 ay Önce

Başvuru nereye yapılacak detaylı bilgi verebilir misiniz