PTT Personel Alım Tarihi Belli Oldu ! Sıra Bekçi Alımında

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan PTT personel alımı için tarih verdi. Bu tarihin açıklanmasının ardından bekçi alımı için gözler yetkililerde.

PTT Personel Alım Tarihi Belli Oldu ! Sıra Bekçi Alımında

PTT personel alımlarına ilişkin kamupersoneli.net olarak yaptığımız haberler ve yakın takip doğrultusunda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT personel alım tarihini açıkladı. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan konu ile ilgili olarak açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

PTT PERSONEL ALIMINA BAŞVURULAR NE ZAMAN? 

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT personel alımlarına ilişkin yaptığı açıklamasında "15 Ağustos itibariyle başvuruları alacağız" ifadelerine yer verdi. Ancak hala PTT personel alım ilanı yayımlanmadı. Söz konusu ilan yayımlandığında anlık olarak sitemizde bulabilirsiniz. 

BİR ATAK TA BEKÇİ ALIMINDAN BEKLENİYOR

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın tarih vererek belirttiği PTT personel alımının ardından adaylar bekçi alımı tarihinin de kesinleşmesine ilişkin yetkililerden bir açıklama bekliyor. Bekçi alımı Resmi Gazete'de yayımlanan 690 sayılı KHK kapsamında 7 bin olarak Emniyet Genel Müdürlüğüne ihdası yapıldı. Bu kapsamda 7 bin bekçi alımının 2017 yılı içinde yapılması bekleniyor. Söz konusu KHK'da bekçi alımının Adana, Gaziantep, Hatay, Ankara ve Mersin illeri için yapılacağı belirtildi ve başka bir detay verilmedi.

Kamupersoneli.net Notu: PTT Personel alım ilanı yayımlandığında veya bekçi alımına ilişkin bir gelişme meydana gediğinde ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdsr
Serdsr - 2 yıl Önce

Şartlar nedır

Davut
Davut @Serdsr - 2 yıl Önce

istanbulda var toplam 6 il

Mustafa Aktuna
Mustafa Aktuna - 2 yıl Önce

istanbul'da var kardeşim başta olmak üzere toplam altı (6) il'de yapılacak...

ÖMER34
ÖMER34 - 2 yıl Önce

2800 tl net maaş olması lazım diğer şartları bilmiyorum genel olarak