PTT'ye 5 Bin Memur Alımı Yapılacak ! Bölüm Şartı Olmalı Mıdır? Talepleriniz Neler?

Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan çeşitli açıklamalarda bulundu ve yaptığı açıklamalarında PTT bünyesinde 5 bin memur alımı yapılacağı ifade edildi. Peki PTT memur alımı ne zaman gerçekleştirilecek? Alımlarda bölüm şartı olmalı mıdır? Memur alımı hakkında talepleriniz neler?

PTT'ye 5 Bin Memur Alımı Yapılacak ! Bölüm Şartı Olmalı Mıdır? Talepleriniz Neler?

Kamupersoneli.net olarak geçtiğimiz günlerde bir haber yapmıştık. Yaptığımız haberimizde memur alımına ilişkin söz veren bakanların seçim öncesinde memur alımı sözlerini tutması gerektiğini gündeme getirmiştik.

Bu haberimizden çok kısa bir süre sonra müjde niteliğinde olan açıklama Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT araç teslim törenine katılım sağladı ve çeşitli açıklamalarda bulundu. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamalarında PTT bünyesinde memur alımı yapılacağını ve alım sayısının da 5 bin olduğu belirtti.

5 BİN MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Konu ile ilgili olarak Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamalarında "Türkiye’nin her ilçesinde, beldesinde PTT şubeleri var. Ülke çapında 4 bin 870 PTT iş yeri ve 42 bin çalışanımız ile posta, lojistik, dünyanın yeni trendi e- ticaret ve bankacılık alanında hizmet veriyoruz." ifadelerini kullandı ve bunun ardından "Önümüzdeki ay 5 bin kişiyi daha PTT ailesine katarak ülkemizin istihdamına katkı sağlayacağız." diyerek memur alımı bekleyen adaylara müjdeyi verdi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
berkay doğan
berkay doğan - 1 yıl Önce

yaş şartı kaldırılsın lütfen,daha önce kpss şartından başvuramıyorduk şimdi de yaşımız sınırı geçti.bıktık artık sürekli bir engelle karşılaşmaktan.

Seda
Seda - 1 yıl Önce

Birileri bizi de düşünsun artık.. Yaş gidiyor biz birilerinin torpili ile bir yere gelmeyen çalışan insanlardan değiliz. Bu yaştan sonra tekrar mı universite okuyalım yıllardır ailem okuyalım diye tarlada kazma vurduk yazın çalışıp kışın okuduk yeter artık birileri duysun sesimizi....

Cansu
Cansu - 1 yıl Önce

Kpss lisans 60 olsun

Asya Kiris
Asya Kiris - 1 yıl Önce

lütfen yaş şartı kaldırılsın

Asya Kiris
Asya Kiris - 1 yıl Önce

lütfen yaş şartı kaldırılsın

Hicret
Hicret - 1 yıl Önce

Adalet olmalı. Tabiki de bölüm sartı aranmalı. Elini kolunu sallayan herkes ptt ye alınmamalı. Cok sacma

..
.. - 1 yıl Önce

bolum sarti olmamali KESINLIKLE

Sd
Sd - 1 yıl Önce

Bölüm şartı olmamalı