banner731

PTT'ye 5 Bin Memur Alımı Yapılacak ! Bölüm Şartı Olmalı Mıdır? Talepleriniz Neler?

Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan çeşitli açıklamalarda bulundu ve yaptığı açıklamalarında PTT bünyesinde 5 bin memur alımı yapılacağı ifade edildi. Peki PTT memur alımı ne zaman gerçekleştirilecek? Alımlarda bölüm şartı olmalı mıdır? Memur alımı hakkında talepleriniz neler?

Kamu Personelleri 29.04.2018, 09:25 12.02.2019, 16:29
PTT'ye 5 Bin Memur Alımı Yapılacak ! Bölüm Şartı Olmalı Mıdır? Talepleriniz Neler?

Kamupersoneli.net olarak geçtiğimiz günlerde bir haber yapmıştık. Yaptığımız haberimizde memur alımına ilişkin söz veren bakanların seçim öncesinde memur alımı sözlerini tutması gerektiğini gündeme getirmiştik.

Bu haberimizden çok kısa bir süre sonra müjde niteliğinde olan açıklama Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT araç teslim törenine katılım sağladı ve çeşitli açıklamalarda bulundu. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamalarında PTT bünyesinde memur alımı yapılacağını ve alım sayısının da 5 bin olduğu belirtti.

5 BİN MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Konu ile ilgili olarak Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamalarında "Türkiye’nin her ilçesinde, beldesinde PTT şubeleri var. Ülke çapında 4 bin 870 PTT iş yeri ve 42 bin çalışanımız ile posta, lojistik, dünyanın yeni trendi e- ticaret ve bankacılık alanında hizmet veriyoruz." ifadelerini kullandı ve bunun ardından "Önümüzdeki ay 5 bin kişiyi daha PTT ailesine katarak ülkemizin istihdamına katkı sağlayacağız." diyerek memur alımı bekleyen adaylara müjdeyi verdi.

Yorumlar (74)
berkay doğan 2 yıl önce
yaş şartı kaldırılsın lütfen,daha önce kpss şartından başvuramıyorduk şimdi de yaşımız sınırı geçti.bıktık artık sürekli bir engelle karşılaşmaktan.
Seda 2 yıl önce
Birileri bizi de düşünsun artık.. Yaş gidiyor biz birilerinin torpili ile bir yere gelmeyen çalışan insanlardan değiliz. Bu yaştan sonra tekrar mı universite okuyalım yıllardır ailem okuyalım diye tarlada kazma vurduk yazın çalışıp kışın okuduk yeter artık birileri duysun sesimizi....
Cansu 2 yıl önce
Kpss lisans 60 olsun
Asya Kiris 2 yıl önce
lütfen yaş şartı kaldırılsın
Asya Kiris 2 yıl önce
lütfen yaş şartı kaldırılsın
Hicret 2 yıl önce
Adalet olmalı. Tabiki de bölüm sartı aranmalı. Elini kolunu sallayan herkes ptt ye alınmamalı. Cok sacma
.. 2 yıl önce
bolum sarti olmamali KESINLIKLE
Sd 2 yıl önce
Bölüm şartı olmamalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın