PTT'de Yeni Dönem Başladı! Yeni Kıyafetler Görücüye Çıktı

PTT'de yeni dönem başladı. Kuruluşunun 178. yılını kutlayan PTT, sahada çalışan kadın ve erkek ekibinin yeni kıyafet ve çantalarının tanıtıma çıkardı. İşte PTT'nin saha çalışanlarının yeni kıyafetleri

PTT'de Yeni Dönem Başladı! Yeni Kıyafetler Görücüye Çıktı

Kuruluşunun 178. yılını kutlayan PTT, sahada çalışan kadın ve erkek ekibinin yeni kıyafet ve çantalarının tanıtımını kamuoyu ile paylaştı.

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım ve Toplama Merkezi Şubesi içerisinde PTT'nin sahada çalışan kadın ve erkek dağıtıcı ekibinin yeni kıyafet, çanta ve ayakkabıları basın karşısında tanıtıldı.

PTT için hazırlanan koleksiyonları üreten Akmens Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salih Aksoy konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada ise;

"Piyasadaki standart ürünler yerine ürün geliştirme ve tasarıma yatırım yaparak kurumların ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonel, teknolojik ve kişilerin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan performans artırıcı ürünler sunuyoruz.

Fonksiyonellik konusunda ise dünyanın önde gelen elyaf üreticileri ile birlikte çalışan ülkemizin en önemli firmalarına iplik ve kumaş üreten firmayız.

PTT çalışanları için üretilen giysilerde, modayı kumaş teknolojileriyle zenginleştiren Coolmax ve Quantum ürünlerinin ardından beş yıllık bir çalışmanın ürünü olarak Türkiye'de geliştirilen, nefes alan, nemi dışarı atan, leke tutmayan doğal ve konforlu DryCoolTM ürününü kullanılmıştır" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 17:06
YORUM EKLE