Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Önemli Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamalarında personel alımları hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Bakan Koca açıklamalarında personel alımlarına ilişkin bir sorun olmadığını ifade etti.

Kamu Personelleri 12.03.2019, 15:40 Batuhan
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Önemli Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi açılışı 14 Mart Tıp Bayramı'nda yapılacak, ancak bir süre önce hasta kabulüne başlanılan Ankara Şehir Hastanesinde, basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

BAKAN KOCA'DAN PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI

Bakan Koca burada kendine yöneltilen soruları yanıtladı ve önemli konularda değerlendirmelerde bulundu. Bakan Koca burada yaptığı açıklamalarında personel alımları hakkında da önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamalarında Ankara Şehir Hastanesinin tüm birimleriyle faaliyete geçtiğinde hastanede 12 bin personelin çalışacağını ifade etti. Ayrıca Bakan Koca personel alımında bir sorun olmadığını belirtti. Konu hakkında Bakan Koca şu ifadeleri kullandı:

"Şu an için yaklaşık 4 bine yakın personel var. Bunun 2 bini sağlık personeli ve 920'si hekim olmak üzere aktif çalışıyor. Personel anlamında bir sorunumuz yok."

Yorumlar (1)
Eftal 4 ay önce
NezManalinacak