Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Sonucu Atama Duyurusu!

Sağlık Bakanlığı yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir açıklama yapıldı ve 2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Sonucu Yerleşenlerin Atamaları Hakkında Duyuruya yer verildi.. İşte Sağlık Bakanlığı atama duyurusu detayları.

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Sonucu Atama Duyurusu!

Sağlık Bakanlığı yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına yerleşenlerden, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların atamaları yapılmıştır.

Ataması yapılanların listesi ekte ilan edilmiş olup göreve başlama işlemleri için bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren en geç otuz gün içinde yerleştiği birime şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir." denildi...

LİSTELER: "https://yhgm.saglik.gov.tr" WEB ADRESİNDE MEVCUTTUR

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE