Sağlık Bakanlığı 6409 Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı! İŞKUR Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev alacak 6 bin 409 personel alımı için düzenlenen kura çekimi sonuçları açıklandı. Ayrıca kura sonuçları listelerine yer verildi. İşte İŞKUR Sağlık Bakanlığı personel alımı kura sonuçları sorgulama ekran ile alakalı olarak tüm detaylar.

Sağlık Bakanlığı 6409 Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı! İŞKUR Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 6409 işçi alımı yapılacağınınj duyurulmasının ardından başvurular İŞKUR üzerinden alınmıştı. Başvuruların 4 Ocak tarihinde sona ermesinin ardından Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi sayfası üzerinden dün yapılan duyuruda kura çekilişinin bugün gerçekleşeceği adayların bilgisine sunulmuştu. İşte Sağlık Bakanlığı 6409 işçi alımı kura sonuçları...

BAKANLIK KURA VE KPSS HAKKINDA YENİ BİR DUYURU YAYIMLADI

İŞTE DUYURU EKRANI

6 Bin 409 İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı kura çekimi, 15 Ocak tarihinde Bilkent Yerleşkesinde gerçekleşti.

Bakanlık hizmet birimlerinde, 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında; Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Klinik Destek Elemanı (Hastane), Şoför (Yolcu Taşıma), Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Yardımcı Klinik Elemanı (Diş) mesleklerine ilişkin 5037 sürekli işçi statüsünde 6 bin 409 kişi istihdam edilecek.

Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınarak, münhal kadronun dört katı asil ve yedek kişi sayısının yer aldığı kura çekimi noter huzurunda gerçekleşti.

(yoğunluğa göre zaman, zaman erişim kapanabiliyor)

KURA SONUÇLARI: https://iscisonuc.saglik.gov.tr/Giris.aspx web adresi üzerinde yer almaktadır...

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 23:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
melis
melis - 6 ay Önce

kazananlara hayırlı olsun.keşke ben de o bölümlerden birini bitirseydim...

Gürkan
Gürkan - 5 ay Önce

burda da mı torpil yaptınız kardeşim ayıp be yazıktır insanların hakkını emeklerini çalıyorsunuz günahtır .

Caner
Caner - 6 ay Önce

Yazıklar olsun herkesi kuraya soktunuz erişimi kapattınız normalde insanlar 15 ocak günü canlı takip yapabilecekti kumpasta kumpas ben bu ilan açıldığı sabah gidip başvuru yaptım sertifikalar aldım bölüm bitirdim aylardır aynı şey bir gencin intihar etmesimi lazim canına kiymasimi lazim Allah sizi bildiği gibi yapsın

fanatik
fanatik - 6 ay Önce

açılmıyor sayfa

?
? - 6 ay Önce

kazananlar napiyor

Fatma
Fatma - 6 ay Önce

Arkadaşlar ben girebildim

Esmanur
Esmanur - 6 ay Önce

Canim nerden kayit yapmistin ?

Hülya
Hülya - 6 ay Önce

Ben diyorum ki Allah hakkimizi yiyenlerin iki yakasi bir araya gelemesin!!! Basit bir guvenlik bile olamiyr artik turkiye de bir insan bide universte mezunu olmamiza ragmen yaziklar olsun ...!!!

İŞSİZ....
İŞSİZ.... - 6 ay Önce

Akpde torpilin varsa işin olur......