Sağlık Bakanlığı Atama Duyurusu Yayımlandı- Sağlık Bakanlığı Atama

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 2019 Yılı Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa ve Bursa İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasına yer verildi.

Kamu Personelleri 15.03.2019, 16:50 15.03.2019, 18:28 Kerim Solak
Sağlık Bakanlığı Atama Duyurusu Yayımlandı- Sağlık Bakanlığı Atama

2019 Yılı Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa ve Bursa İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurasına yayımlandı.

Söz konusu başvurular 19.03.2019 Tarihi saat 18:00'e Kadar PBS Üzerinden alınacak.

Sağlık Bakanlığından yayımlanan duyuruda ise

Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa ve Bursa İlleri, Şehir Hastaneleri ile hizmete yeni açılan sağlık tesislerinin sağlık personeli ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa ve Bursa İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 10 Nisan 2019 Çarşamba günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir.

Başvurular; ekteki takvim çerçevesinde Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (www.yhgm.saglik.gov.tr ) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olup münhal kadrolar göz önünde bulundurularak en fazla on (10) tercih yapılabilecektir.

Bu kuraya başvuracak olanlar, PBS üzerinden başvurularını kesinleştirdikten sonra başvuru formunun çıktısını imzalayarak T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir.

Elden teslim etmek isteyenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edecektir.

Aksi takdirde evrak teslim alınmayacaktır.

Gönderilen belgelerin Sağlık Bakanlığına vaktinde ulaşmaması halinde sorumluluk başvuru sahibine aittir. " denildi.

KURA TAKVİMİ

DETAYLAR: https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,53861/2019-yili-ankara-istanbul-gaziantep-manisa-ve-bursa-illeri-kurum-ici-yer-degistirme-suretiyle-atanma-kurasi.html WEB ADRESİNDE MEVCUTTUR

Yorumlar (5)
Balkan 5 ay önce
2019 kpss ataması ne zaman ,,9 ay oldu alım yok.
Balkan 5 ay önce
kpss ye girenlere ne zaman atama açılacak ...
9 ay oldu sınav sonuçları açıklanalı. hala bir atama haberi mevcut değil. bu insanlar ne yiyip içeçekler...çalışmıyorlarda...
ayse 5 ay önce
Hemşire yrd alınacak mı
ayse mlö 5 ay önce
Hemşire yrd alınacak mı .
Serkan 5 ay önce
Temizlik Personeli taşra atamaları nezaman olucak