Sağlık Bakanlığından 5298 İşçi Alımı Kura Tarihleri Hakkında Yeni Açıklama!

Sağlık Bakanlığı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve 5298 işçi alımına yönelik olarak çekilecek kura tarihleri hakkında uyarılar yapıldı. İşte Sağlık Bakanlığı 5298 işçi alımına yönelik olarak tüm detaylar sitemizde.

Sağlık Bakanlığından 5298 İşçi Alımı Kura Tarihleri Hakkında Yeni Açıklama!

Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görev alacak en az ilkokul mezunu 2 bin 591 işçi işe 431 engelli işçi ile beraber Bin 276 eski hükümlü işçi olmak üzere toplamda 5 bin 298 sürekli işçi alımına yönelik olarak kura tarihleri hakkında yeni detaylar açıklandı.

Sağlık Bakanlığı, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yayımlanan detaylara göre kura çekim işlemlerinin 25-26 Ekim 2018 tarihlerinde noter huzurunda gerçekleştirileceği ifade edildi.

Yayımlanan duyuruda ise;

Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Marangoz (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kuralarının 25 Ekim 2018 tarihinde Perşembe günü çekileceği duyuruldu.

Ayrıca 25 Ekim 2018 Perşembe günü çekilecek olan diğer kuralar ve şehir detayları ise şu şekilde;

Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Merkez Teşkilat, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova, Yozgat illeri Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) olarak ifade edildi.

26 Ekim 2018 tarihinde kuraları çekilecek olan diğer kadro ve şehir detayları ise şöyle;

Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak İlleri Temizlik Görevlisi  (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) olarak duyuruldu.

Diğer yandan sonuçların kuraların yapıldığı günlerde saat akşam (20:00) itibariyle yeni açılan "https://iscisonuc.saglik.gov.tr" web adresi üzerinden öğrenilebileceği ifade edildi.

Söz konusu kura çekimlerine katılımcı çokluğu yaşanacağı göz önüne alınarak herhangi bir katılımcının alınmayacağı bildirildi.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 15:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan
Gökhan - 7 ay Önce

Ben bu kuraya inanmıyorum her zamanki şeyler insanları kandırmaktan başka bisey değil hele hele işkur hic bir işe yaramiyo orda çalışanlar sadece otursunlar karsisindaki insana cvp vermekten bile acizler arkan sağlam değilse kamu işine girmek önünden bile geçemezsin diğer özel sektörde öyle olan herzaman işsize olur zaten yazıklar olsun bunca insanin umutlarıyla oynayanlara kura çekimi gördük zamnında olan kura çekimlerini

abdurrahman
abdurrahman - 7 ay Önce

ben siteye giremiyorum doğrulama başarısız yazıyor

Feridun
Feridun - 7 ay Önce

Tabi tabi önceden alacağınız kişileri belirleyin sonra kura çekin kapalı kapılar ardında banada çıkmadı allarınızdan bulun