Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir ilan yayımlanmıştı ve yayımlanan ilanda sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilan için başvurular tamamlandı ve adaylar tarafından başvuru sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

Kamu Personelleri 14.05.2018, 16:44 12.02.2019, 17:50
Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve sözleşmeli sivil memur alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilana başvurular 9 Nisan 2018 tarihinde başladı ve 30 Nisan 2018 tarihine kadar devam etti.

ALIM YAPILAN KADROLAR

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında şu kadrolar için personel alımı yapılacağı ifade edildi:

"Destek Personeli (Terzi), Destek Personeli (Garson), Destek Personeli (Hizmetli), Destek Personeli(Boyacı/Badanacı), Destek Personeli (Berber), Destek Personeli (Bahçıvan), Teknisyen (Sıhhi Tesisat), Teknisyen(Klima İklimlendirme), Teknisyen (Gemi İnşa), Teknisyen(Elektronik), Teknisyen (Santral), Teknisyen (Motor), Teknisyen (Elektrik), Teknisyen (Basın Yayın), Teknisyen (Bakım Onarım), Teknisyen (Bilgisayar/ Veri Bankası), Büro Personeli (Resepsiyon), Büro Personeli, Büro Personeli (Kasiyer)"

Adaylar Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli personel alım ilanı için başvuruların ardından 15 Mayıs 2018 tarihinden sona başvuru sonuçlarının açıklanacağı ifade edilmişti. Söz konusu başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında net bir tarih verilmedi. 

Yorumlar (0)