Savunma Sanayi Müsteşarlığı Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı bünyesinde alınacak personeller için başvuru sonuçları ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar açıklandı.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı bünyesinde alınacak sözleşmeli personeller için başvuru süreci 17 Şubat 2017'de sona erdi.

Öğrenim bölümlerine göre elektronik ortamda yapılan değerlendirme sonucunda, Genel ve Özel şartları taşıyanlardan, geçerli KPSS sonuçlarına göre yapılan sıralamada Giriş Sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklandı.

Sınava Girecek Adaylardan İstenen Belgeler:

* Nüfus cüzdanının aslı

* Diploma veya mezuniyet belgesi

* Yabancı dil belgesi

Sınav Süreci:

* Giriş Sınavı Müsteşarlığın hizmet binasının bulunduğu “Savunma Sanayii Müsteşarlığı Devlet Mahallesi Süleyman Emin Caddesi No: 6-7 06420 Çankaya/ANKARA” adresinde 17 Mart- 27 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Adayların, Giriş Sınavına girmek üzere, adlarının karşısında belirtilen tarih ve saatte Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Gerekmesi durumunda, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın (312) 411 96 64 ile (312) 411 92 81 numaralı telefon numaraları ile iletişime geçilebilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 15:46
YORUM EKLE