SGK'dan Sözleşmeli Bilişim Uzmanı ve Sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici Sınav Sonuç Duyurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyurulara göre; Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru ve Sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru yayımlandı.

SGK'dan Sözleşmeli Bilişim Uzmanı ve Sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici Sınav Sonuç Duyurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayımlanan duyuruya göre; Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru ve Sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru yayımlandı.

Bununla beraber adaylardan istenilen begelerin yanı sıra; asil ve yedek kazanan adaylar listesi erişime açıldı.

Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru

Yayımlanan duyuruda ise;

"Kurumumuz Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünün sözleşmeli bilişim uzmanı ihtiyacına binaen, 24/01/2018 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde yayımlanan ilan gereğince, 10 Nisan 2018 tarihinde yapılan sözlü sınav sonucunda asıl sırada yer alanlar Ek-1, yedek sırada yer alanlar ise Ek-2 listede gösterilmiş olup, adayların atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir." ifadeleri yer aldı.

Sözleşmeli Programcı ve Çözümleyici Sözlü Sınav Sonuçlarına İlişkin Duyuru

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Kurumumuz Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünün sözleşmeli programcı ve çözümleyici ihtiyacına binaen, 24/01/2016 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve Devlet Personel Başkanlığı ile Kurumumuz internet sitesinde yayımlanan ilan gereğince, 16-17 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucunda asıl sırada yer alanlar Ek-1, yedek sırada yer alanlar ise Ek-2 listede gösterilmiş olup, adayların atamalarına ilişkin işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir." ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 17:04
YORUM EKLE