SGK Denetmen Yardımcılığı Yazılı Sınav Ek Duyurusu Yayınlandı (Eklenen, Çıkarılan Adaylar)

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde alınacak olan denetmen yardımcılarının yazılı sınavları için yapılan yeniden değerlendirme sonuçları açıklandı. Detaylar haberimizde...

SGK Denetmen Yardımcılığı Yazılı Sınav Ek Duyurusu Yayınlandı (Eklenen, Çıkarılan Adaylar)

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde görevlendirmek üzere, sınav usulüyle Denetmen Yardımcısı alacağını duyurmuştu. Sosyal Güvenlik Kurumu yeni bir duyuru yayınlayarak yazılı sınavlara girmeye hak kazanan adaylar listesine eklenen/çıkarılan adayların listesini yayınladı. 

Yayınlanan listede 7 Ocak 2017 ve 24 Kasım 2016'da ilan edilen yeterlilik yazılı sınavlarına ilişkin listelere eklenen ve listelerden çıkarılan adaylar yayınlandı. 

SGK'nın duyurusu şöyle:

" Kurumumuz Sosyal Güvelik Denetmen Yardımcılarından şartlarını taşıyanlar için 24/11/2016 tarihinde Kurumumuz web sayfası olan www.sgk.gov.tr adresinde ilan edilen duyuruda sehven yer alan/almayanların durumu için yapılan yeniden değerlendirme sonucunda eklenecekler ve çıkarılacaklar ekte sunulmuştur.

İlgililere önemle duyurulur. 30/11/2016 "

 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 17:05
YORUM EKLE